Головна » Новини » Пухнастика з глибокого колодязя витягли рятувальники на Обухівщині

Пухнастика з глибокого колодязя витягли рятувальники на Обухівщині

автор Шульга Ірина

У селі Розкопенці Обухівського району тварина опинилася в пастці — вона впала до глибокого колодязя і не могла вибратися самостійно. Місцеві жителі, почувши звуки знизу, спробували врятувати чотирилапого власними силами, проте глибина і небезпека не дозволили цього зробити — довелося викликати Службу порятунку. Про це повідомляє ДСНС Київщини, передає Київщина Інфо.

Рятувальники прибули на місце та за допомогою спеціального спорядження спустилися вниз. Обережно, щоб не нашкодити тварині, вони підняли пухнастика на поверхню.

Операція завершилася успішно — тваринка врятована і перебуває в безпеці.

Чи була ця стаття корисною?
Так0Ні0
Цікаво про Київщину