В Ірпені на Київщині відбувся другий турнір Української ліги боксу ветеранів бойових дій-2026. На ринг виходили виключно ветерани бойових дій – змагання стали не лише спортивною подією, а й кроком до реабілітації та повернення захисників до активного життя. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація, передає Київщина Інфо.
Київщина вдруге приймає ці змагання – перший турнір відбувся у квітні в Броварах. Область планує й надалі підтримувати розвиток адаптивного спорту як інструменту фізичного та психологічного відновлення ветеранів.
У межах турніру відбулося вісім поєдинків. Головною подією вечора став чемпіонський бій – пояс чемпіона України серед ветеранів виборов колишній снайпер 118-ї окремої бригади ЗСУ В’ячеслав «Білка» Кут’їн із Харкова, який здолав киянина Олексія «Гіжи» Колісніченка.
Результати поєдинків
Спортсмени Київщини взяли участь у п’яти боях і здобули дві перемоги. Дмитро «Матроскін» Попов з Борисполя переміг Володимира «Фізрука» Волинця з Павлограда, а Артем «Грізлі» Хребет з Бровар здолав земляка Сергія «Хуча» Харченка з Бровар.
У решті поєдинків:
- Руслан «Кабан» Мерзлий (Одеса) переміг В’ячеслава «Джона» Іващука (Біла Церква)
- Юрій «Тихий» Кравчук (Павлоград) здолав Олексія «Пєлю» Неровню (Гостомель)
- Денис «Сідий» Бондаренко (Кривий Ріг) був сильнішим за Олексія «Білого» Біленького (Бровари)
- Володимир «Кіпіш» Саєнко (Ізяслав, Хмельницька область) переміг Олександра «Мамона» Мамонтова (Харків)
- Руслан «Мамай» Єрьоменко (Дніпро) здолав Петра «Київ» Печерного з Дніпропетровської області
Захід відбувся за сприяння Київської обласної військової адміністрації, Міністерства у справах ветеранів України, Агенції масового спорту України, Міністерства молоді та спорту України, компанії «Генерал Черешня» та інших партнерів.