Директор однієї з філій АТ “Укрзалізниця” отримав підозру у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем – слідчі зафіксували 184 епізоди протиправної діяльності, через які держпідприємству завдано понад 48 мільйонів гривень збитків. Злочини скоєно в умовах воєнного стану. Про це повідомляє поліція Київщини, передає Київщина Інфо.
Схему викрито під час аналізу торгів з продажу послуг із використання напіввагонів. З’ясувалося, що в період проведення аукціонів попит на ці послуги не падав, а зростав. Це дозволило окремим суб’єктам господарювання користуватися майном державного товариства на умовах, економічно невигідних для нього.
Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Справу розслідують слідчі слідчого управління поліції Київщини під процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури. Розслідування триває.